футбол Календарь Пользователи Поиск Помощь

Ответить    Новая Тема
> "Манчестер Юнайтед" в Киеве! Кто идёт?, Или едет?
bender
сообщение 8.10.2007, 13:13
Сообщение #1

Активный участник

Из: Kiev

Честно говоря, идти на нынешнее "Динамо" нет никакого желания, но "МЮ" к нам нечасто заезжают в гости. Так что, если выяснится, что количество желающих посетить НСК "Олимпийский" 23 октября будет большим хотя бы человек пяти-шести, то можем устроить коллективный поход на футбол. Какие мысли по этому поводу?

victorm
сообщение 11.10.2007, 13:59
Сообщение #2

Новичок

Из: Львів

Дик забивай 2 квитка (по 50 грн).

supersawa
сообщение 11.10.2007, 14:12
Сообщение #3

Участник

Из: Киев

Я иду со своими ирлашками, так Витя, Бендер, на МЮ без меня sad.gif

victorm
сообщение 11.10.2007, 14:49
Сообщение #4

Новичок

Из: Львів

так і мене не буду, це товариш з сином буде в Києві і хоче на перед квитки взяти

bender
сообщение 11.10.2007, 15:40
Сообщение #5

Активный участник

Цитата(victorm @ 11.10.2007, 15:49) [snapback]140[/snapback]
так і мене не буду, це товариш з сином буде в Києві і хоче на перед квитки взяти

Враховуючи, що я на футбол не піду - з передачою квитків будуть трабли... Легше їм самим перед грою в касі купити. Ажиотажу великого немає. ІМХО

liverbird_ynwa
сообщение 24.10.2007, 0:30
Сообщение #6

Новичок

Из: next door))

Цитата(bender @ 8.10.2007, 13:13) [snapback]24[/snapback]
Честно говоря, идти на нынешнее "Динамо" нет никакого желания

це і є головна проблема наших вболівальників: люди просто йдуть дивитись гарний футбол, а не вболівати за свою команду....
так, з одного боку нам усім хочется бачити красиву гру і т.д., а з іншого коли команда грає погано, на її матчі майже ніхто не ходить... unsure.gif
чому б нам не повчитись у британців - вони люблять свою команду не залежно від того, програла вона чи виграла... wink.gif

bender
сообщение 24.10.2007, 1:02
Сообщение #7

Активный участник

Цитата(liverbird_ynwa @ 24.10.2007, 0:30) [snapback]181[/snapback]
це і є головна проблема наших вболівальників: люди просто йдуть дивитись гарний футбол, а не вболівати за свою команду....
так, з одного боку нам усім хочется бачити красиву гру і т.д., а з іншого коли команда грає погано, на її матчі майже ніхто не ходить... unsure.gif
чому б нам не повчитись у британців - вони люблять свою команду не залежно від того, програла вона чи виграла... wink.gif

Але є декілька но... По-перше, "Динамо" - це команда, яка ставить перед собою лише максимальні цілі, тим самим налаштовуючи на це своїх уболівальників, по-друге, чому б динамівцям не повчитись у британців грати з максимальною "самоотдачей" в будь-якому матчі та проти будь-якого суперника, по-третє, чому б керівництву "Динамо" не подбати про своїх вболівальників та рівень сервісу для них на стадіоні, як про це дбають у Британії? Чому, кожного разу, відвідуючи стадіон, я повинен відчувати себе бидлом, яке ті, кому я плачу гроші за футбол, ні в що не ставлять? Я згоден платити за гідний сервіс, та за "щиру" гру, гідні гроші, нехай вартість квитка будет навіть такою ж, як і в Європі. І мою думку, з кожним зіграним матчем, підтримують все більше і більше вболівальників. А ті, хто волають, що треба в будь-якій ситуації підтримувати свою команду, вирогідніше за все, в житті мало чого бачили та розуміють. ІМХО

supersawa
сообщение 24.10.2007, 10:03
Сообщение #8

Участник

Из: Киев

Цитата(liverbird_ynwa @ 24.10.2007, 0:30) [snapback]181[/snapback]

Я бы на всех болельщиков не обобщал и в Англии разные болельщики...
И если их команда не будет демонстрировать стремление победить и бороться до последнего от нее точно также отвернеться часть болельщиков...
А у нас культура боления низкая, но на уровне общей культуры общества и сервиса на стадионах ИМХО tongue.gif
Да и традиций фан-движения нет...

Ответить    Новая Тема